Jasir Asani nuk di të ndalet, sulmuesi kuqezi shënon përsëri, formë fantastike para sfidave të kombëtares

jasir asani nuk di te ndalet sulmuesi kuqezi shenon perseri forme fantastike para sfidave te kombetares

Vijon forma fantastike në Korenë e Jugut e Jasir Asanit. Sulmuesi i Kombëtares kuqezi, po përjeton një moment magjik, teksa ka realizuar sërish me ekipin e tij Gwangju. Këtë herë sallaksi kuqezi ka realizuar një gol në kohën shtesë, gol i cili vulosi fitoren e ekipit të tij 3-1, me Asanin që u aktivizua vetëm në pjesën e dytë në këtë ndeshje.

Goli por edhe performanca e Asir Jasanit tregon edhe një herë tjetër formën fantastike që ai po kalon, e cila shpresojmë të jetë e rëndësishme para ndeshjeve të tetorit kundër Çekisë dhe Gjeorgjisë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.