Shqiperia

Abuzimi me fondet e BE në SASPAC, Gjykata e Posaçme zbut masën e sigurisë për biznesmenin Gazmend Haxhia

abuzimi me fondet e be ne saspac gjykata e posacme zbut masen e sigurise per biznesmenin gazmend
abuzimi me fondet e be ne saspac gjykata e posacme zbut masen e sigurise per biznesmenin gazmend

Gjykata e Posaçme zbut masën e sigurisë për biznesmenin Gazmend Haxhia.

Ai u dyshua si i përfshirë në abuzimet me fondet e SASPAK së bashku me ish-ministrin e Shëndetësisë Ilir Beqaj dhe disa persona te tjerë.

Vijon…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts