Shqiperia

Aksident në Shijak, shoferi e përplasi me makinë ndërsa dilte nga shtëpia, ndërron jetë 76-vjeçarja

aksident ne shijak shoferi e perplasi me makine ndersa dilte nga shtepia nderron jete 76 vjecarja
aksident ne shijak shoferi e perplasi me makine ndersa dilte nga shtepia nderron jete 76 vjecarja

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Shijak.

Një 23-vjeçar ka përplasur me makinë një këmbësore, ndërkohë që po dilte nga shtëpia.

Si pasojë e aksidentit e moshuara ka ndërruar jetë.

Shijak/Informacion paraprak

Rreth orës 08:40, në Gjepalaj, Shijak, shtetasi K. K., 23 vjeç, duke dalë nga banesa me automjet ka aksidentuar në rrugë këmbësoren, shtetasen M. K., 76 vjeçe, e cila si pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts