Sport

Anglia dhe Holanda/ Alban Tafaj vendos në “peshore” skuadrat: Ja kush ia del

anglia dhe holanda alban tafaj vendos ne peshore skuadrat ja kush ia del
anglia dhe holanda alban tafaj vendos ne peshore skuadrat ja kush ia del

Holanda dhe Anglia do të kërkojnë sonte një biletë për në finalen e Europianit. Specialisti i futbollit, Alban Tafaj në “Euro 24” në News 24, foli për mundësitë e skuadrave.

“Futbolli është i paparashikueshëm. Ëalker dhe Saka po të jenë në formë, nuk ka ekip që t’i mbajë. Le t’i themi këto gjëra. Po të jetë Tripper në moment të mirë, Foden njihet për asiste.

Anglia është kritikuar shumë deri tani, për rrugëtimin e bërë. Zhgënjimi më i madh deri tani? Foden ndoshta, Bellingham shpëton për golin ndaj Sllovakisë.

Anglia të tremb, por Holanda nuk duhet nënvlerësuar. Unë mendoj që ia del Holanda” – tha ai.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts