BigBrother VIP

Çfarë po ndodh mes Ilnisës dhe Meritonit? Banorja: Lidhesh shumë me dikë…

cfare po ndodh mes ilnises dhe meritonit banorja lidhesh shume me dike

22:22 – 27.01.2024

Çfarë po ndodh mes Ilnisës dhe Meritonit? Banorja: Lidhesh shumë me dikë…

cfare po ndodh mes ilnises dhe meritonit banorja lidhesh shume me dike
cfare po ndodh mes ilnises dhe meritonit banorja lidhesh shume me dike

“Unë dhe ilnisa kemi një raport shumë tëm irë për momentin miqësor. Kalojmë shumë kohë tëm irë, bëjm shaka, mundohem itë qetësojmë njëri-tjetrin në situata të ndryshme. Mua më vjen më shpesh sepse Ilnisa është ajo që bën më shumë sherre. Ajo që më pëlqen më shumë te Ilnisa është inteligjenca e saj.”- tha Meritoni.

“Ne qeshim shumë bashkë. Në dinamikat këtu, ti kupton se mund të lidhesh shumë me dikë. Shiko, ne jemi të destinuar të pëlqejmë njerëz që na bëjnë të ndihemi mirë. Meritoni është shembull për këtë, jo vetëm për mua po të gjithë banorët. Më kupto, ne jemi këtu  të izoluar, bota rrotullohet teksa ne rrotullohemi rreth njëri-tjetrit. Se si interpretohet e gjitha kjo, bota si e shikon…”- tha Ilnisa.

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts