Bota

Efektivi i policisë humb kontrollin mbi drejtimin e makinës dhe përplas dy automjete të tjera, lëndohen 3 persona

efektivi i policise humb kontrollin mbi drejtimin e makines dhe perplas dy automjete te tjera lendohen 3 persona

Një aksidenti i rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një punonjës policie duke drejtuar makinën ka humbur kontrollin mbi drejtimin e saj  dhe është përplasur me një automjet tjetër që ishte në lëvizje dhe një të parkuar.

AMBULANCA-696x367-1-1130x635

Si pasojë janë dëmtuar 3 persona, të cilët ndodhen në spital, në kujdesin e mjekëve.

Njoftimi i policisë:

Më datë 14.06.2024, punonjësi i Policisë inspektor Xh. M., duke drejtuar automjetin e shërbimit dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e tij dhe automjeti është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin Xh. B. dhe me një automjet të parkuar. Si pasojë janë dëmtuar 3 shtetas, të cilët ndodhen në spital, në kujdesin e mjekëve.

Materialet i kaluan Prokurorisë.

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.co

Similar Posts