Bota Kuriozitete

Egla Ceno dhe Luiz Ejlli jetojnë në të njëjtin pallat? Aktorja rrëfen takimin me fituesin e “BBV2”: Ishte me një biberon në gojë…

egla ceno dhe luiz ejlli jetojne ne te njejtin pallat aktorja rrefen takimin me fituesin e bbv2 ishte me nje biberon ne goje
egla ceno dhe luiz ejlli jetojne ne te njejtin pallat aktorja rrefen takimin me fituesin e bbv2 ishte me nje biberon ne goje

Adresa: Rr.”Panorama” (prapa shkolles “Harry Fultz”). Nd.3, H.14, Ap.3, Njesia bashkiake nr.9, Kodi postar 1016, Tirane.

Website: www.panorama.com.al
NIPT: K22112005E

Për reklama në gazeta “Panorama”, të kontaktoni te:
Sekretaria: 042403207
Agjente Marketingu
Erinda Topi: 0688019400

Privacy Policy
Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.co

Similar Posts