Lifestyle

“Emri i të dashurit të fundit?” Erjola Doçi puth në buzë Roza Latin: Doja ta bëja me dikë që e ndjeja

emri i te dashurit te fundit erjola doci puth ne buze roza latin doja ta beja me dike qe e ndjeja
emri i te dashurit te fundit erjola doci puth ne buze roza latin doja ta beja me dike qe e ndjeja

Erjola Doçi dhe Roza Lati janë puthur mbrëmjen e djeshme në Big Brother VIP 3.

Shkak i kësaj puthje u bë një lojë, ku duhet të përgjigjej një pyetje pikante, në të kundërt, do bënte një dënim. Romeo i kërkoi që të tregonte emrin të dashuri të fundit, por Erjola nuk pranoi.

Romeo: Thuaj emrin e të dashurit të fundit, ose puth Rozën në buzë.

Erjola Doçi: Qyqja! Nuk e them dot. Në buzë nuk e puth dot se dua të puth dikë që do ndjej.

Romeo: Është për efekt loje.

Në fillim Erjola ngurroi, por më pas e kuptoi që nuk mund t’i shpëtonte kësaj sfide, e puthi Rozën në buzë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts