Sport

Euro2024, ja ‘orakujt’ që kanë parashikuar saktë ndeshjet (VIDEO)

euro2024 ja orakujt qe kane parashikuar sakte ndeshjet video
euro2024 ja orakujt qe kane parashikuar sakte ndeshjet video

Një qen i quajturi “orakulli” Luna ka përcaktuar fituesin e takimit Itali-Shqipëri, që përfundoi 2-1 në favor të italianëve.

Në një video të publikuar në rrjetet sociale, shfaqet Luna të cilës i hidhen tre topa tenisi dhe ai vrapon duke kapur njërin. Në topa shkruhej “Itali”, “Shqipëri” dhe X, që do të thotë barazim. Qeni ka zgjedhur topin me mbishkrimin Itali, duke bërë një parashikim të saktë për takimin.

@luna_the_goldiee Orakel 🇮🇹 vs 🇦🇱 #fyp #euro2024 #italy #albania #dogsoftiktok #oracle ♬ ZEIT, DASS SICH WAS DREHT – $OHO BANI & Herbert Grönemeyer & Ericson

Ndërkohë “Bubi” një elefant afrikan ka arritur të gjejë fituesin e takimit Gjermani-Skoci, i fituar nga gjermanët me rezultatin 5-1.Elefanti ka zgjedhur flamurin gjerman, një shenjë kjo që ai ka zgjedhur ekipin fitues të ndeshjes.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts