Sport

“Fitorja e Bundesligës? Ndjesi e pabesueshme! Leverkusen ëndërron 3 trofe këtë sezon”

fitorja e bundesliges ndjesi e pabesueshme leverkusen enderron 3 trofe kete sezon
fitorja e bundesliges ndjesi e pabesueshme leverkusen enderron 3 trofe kete sezon

Gjatë intervistës së dhënë për Marca, mbrojtësi i Bayer Leverkusen, Alejandro Grimaldo, ka dhënë opinionin e tij para ndeshjes ndaj  West Ham, e vlefshme për ndeshjen e kthimit të çerekfinaleve të Europa League.

“Bundesliga? Është e pabesueshme, jam shumë i lumtur. E dija që jam në një projekt që synonte të bënte gjëra të mëdha por nuk prisja të fitoja Bundesligën në vitin e parë.

Më pas ai vazhdoi për mundësinë për të fituar tripletë: “Ne do të shohim ndeshje pas ndeshje, e dimë se mund ta bëjmë. Ëndrra është aty”.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts