Lifestyle Sport

Fitorja ndaj Serbisë/ Emocione të mëdha, yjet e Anglisë festuan me partneret

fitorja ndaj serbise emocione te medha yjet e anglise festuan me partneret
fitorja ndaj serbise emocione te medha yjet e anglise festuan me partneret

Gratë dhe të dashurat e skuadrës angleze ishin gati për të ndihmuar futbollistët të festonin një fillim pozitiv në Euro 2024.

Djemtë e Gareth Southgate i nisën gjërat në Gjermani me një fitore ndaj Serbisë, që do të thotë se ata janë në krye të grupit të tyre përpara ndeshjes së ardhshme të enjten mbrëma.

Një goditje me kokë nga modeli i ri i “SKIMS”, Jude Bellingham, kaloi Anglinë në avantazh në minutën e 13-të.

Lojtarët ishin të etur për t’u bashkuar me familjet dhe partnerët e tyre në tribuna.

Harry Kane, kapiteni i Anglisë, u pa duke përqafuar gruan e tij Kate, e cila gjithashtu i dha një puthje.

Madje çifti kanë bërë një selfie së bashku pas ndeshjes.

Pavarësisht se nuk shënoi, Kane pati një paraqitje solide, duke munguar për pak me golin për shkak të një pritjeje të shkëlqyer të Predrag Rajkovic.

Vëllai i tij, Charlie ishte gjithashtu aty për të treguar mbështetjen e tij.

Conor Gallagher, ylli i ‘Chelsea’-t, u fotografua me partneren e tij Aine May Kennedy, duke ndarë një përqafim të ngrohtë pas paraqitjes së tij mbresëlënëse jashtë stolit.

Ollie Watkins u pa duke u përqafuar me partneren e tij Ellie Alderson pas ndeshjes, një moment i kapur dhe i ndarë në Instagram.

Të pranishmit e tjerë të shquar përfshinin të dashurën e Bukayo Saka, Tolami Benson dhe gruan e Jordan Pickford, me Tolamin që kishte veshur një xhaketë lëkure elegante si një nderim për ditët e para të sulmuesit në Arsenal.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts