Sport

Frikë në Udine, lojtari i Romës humbet ndjenjat në fushë, ndërpritet takimi

frike ne udine lojtari i romes humbet ndjenjat ne fushe nderpritet takimi
frike ne udine lojtari i romes humbet ndjenjat ne fushe nderpritet takimi

Frikë në Udine. Gjatë ndeshjes ndërmjet Udineses dhe Romës, Even Ndicka ka humbur ndjenjat dhe është rrëzuar në fushë. Kjo situatë ka bërë që  sfida të ndërpritet, pasi futbolli kalon në plan të dytë.

“Djemtë nuk mund të luajnë”, i tha De Rossit kolegut të tij bardhezi, Cioffi. Më pas arbitri Pairetto e pezulloi zyrtarisht ndeshjen, siç konfirmohet më vonë edhe nga folësi i stadiumit.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts