Bota

Humb jetën turisti italian në Ishull Lezhë, dyshohet se pësoi arrest kardiak

humb jeten turisti italian ne ishull lezhe dyshohet se pesoi arrest kardiak

Një shtats italian 66-vjeçar ka humbur jetën në ishull Lezhë.

ambulanca-1-780x405-1

Sipas policisë, në momentin që është futur në det dyshohet se ka pësuar arrest kardiak dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 15:30, në Ishull Lezhë, një shtetas italian, 66 vjeç, banues në Milano, në momentin që është futur në det dyshohet se ka pësuar arrest kardiak dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.co

Similar Posts