Lifestyle

“I shërbyem bisht lope, hante me gishta”, detaje nga darka e Rita Orës në Prishtinë

i sherbyem bisht lope hante me gishta detaje nga darka e rita ores ne prishtine

Reperi i njohur shqiptar dhe gjithashtu kuzhinier i talentuar, Dudi, ishte i ftuar së fundmi në “Shok Podcast” ku ndau një eksperiencë interesante rreth takimit me këngëtaren me famë botërore, Rita Ora. Gjatë vizitës së Ritës në Prishtinë në nëntorin e vitit të kaluar për të festuar ditëlindjen e saj, ajo dhe familja e saj zgjodhën një nga restorantet më të njohura të mishit në Prishtinë, të cilin Dudi e menaxhon bashkë me familjen e tij.

Dudi zbuloi për publikun se çfarë pjate specialiteti u shërbye për yllin. “Ritës i kemi shërbyer bisht lope me muskuj”, tha ai gjatë intervistës, duke treguar se Rita e kishte shijuar aq shumë sa “hante me gishta”.

“I shërbyem bisht lope, hante me gishta”, detaje nga darka e

Kur u pyet në lidhje me detajet financiare të darkës, reperi bëri me shaka që pavarësisht se restorantet janë për të fituar, nuk ishte Rita Ora ajo që pagoi për darkën.

“Po, patjetër që ka paguar, se për çfarë e kemi ne restorantin? Nejse s’ka paguar ajo, ka paguar tjetër kush (në emër të saj)”, tha Dudi, duke lënë të kuptohet se shpenzimet e asaj nate mund të kenë qenë një dhuratë nga dikush tjetër për këngëtaren.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts