Lifestyle

Ish-banorja e Big Brother VIP “ngre” temperaturat gjatë pushimeve

ish banorja e big brother vip ngre temperaturat gjate pushimeve

Ish-banorja e Big Brother VIP, Keisi Medini ka ngritur temperaturat në rrjet me pozat e fundit.

Modelja ka treguar format bombastike përmes fotove të fundit.

Bukuroshja ka ndarë me ndjekësit disa poza shumë provokuese nga pushimet.

Keisi është vajza e këngëtarit të njohur shqiptar, Sabiani, i cili ishte gjithashtu pjesë e garës së Big Brother VIP.

  • foto galeri
  • foto galeri
Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts