Sport

Ish-peshëngritësi Dhima: Jam Pirro i të gjithë grekëve, dua të drejtat për “Epirin e Veriut”

ish peshengritesi dhima jam pirro i te gjithe grekeve dua te drejtat per epirin e veriut

Ish-peshëngritësi nga Himara, Pirro Dhima është konfirmuar tashmë si një kandidat për eurodeputet të Greqisë në Parlamentin Europian.

Ish-peshëngritësi nuk ka humbur kurrë, por menjëherë ka nisur me premtimet e para teksa nëpërmjet një reagimi të ditëve të fundit në rrjetet sociale thekson se tashmë do të përfaqësojë Greqinë, ashtu siç ka bërë gjithnjë ndërsa nuk ngurroi edhe të shprehej se do të kërkonte të drejtat për “Epirin e Veriut”, si “Pirro” i të gjithë grekëve.

1 848x1024
1 848×1024

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts