Lifestyle

“Javë vendimtare për dashin..”, astrologia Denisa Shyle në Vila24: Hëna trazon fuqishëm

jave vendimtare per dashin astrologia denisa shyle ne vila24 hena trazon fuqishem
jave vendimtare per dashin astrologia denisa shyle ne vila24 hena trazon fuqishem

TIRANE

Në emisionin “VILA24” në News24, astrologia Denisa Shyle tregoi më tepër për parashikimin e yjeve këtë javë. Ajo theksoi se në datën 10 do të kemi një hënë të re në shenjën e peshqve e cila do të ndikoj më shumë në shenjën e dashit por jo vetëm.

Të gjitha shenjat do të preken nga hëna e re duke pasur një javë relaksuese dhe rigjeneruese.

“Në datën 10 do të kemi një hënë të re në shenjën e peshqve që do të thotë shërim, rigjenerim. Ngarkesat që kemi pasur falë hënës së re do të zbuten. Dashi ka kohë që është i ngarkuar si fizikisht dhe shpirtërisht. Humori i tyre vjen pas kësaj jave”- tha Shyle për News24.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts