Sport

Kroacia me mision 3 pikët ndaj Shqipërisë, një lojtar mungon në stërvitje

kroacia me mision 3 piket ndaj shqiperise nje lojtar mungon ne stervitje
kroacia me mision 3 piket ndaj shqiperise nje lojtar mungon ne stervitje

Kroacia vijon përgatitjet për ndeshjen ndaj Shqipërisë. Kroatët kërkojnë të marrin 3 pikët e para në Europian, në mënyrë që të jenë në garë për kualifikimin.

Trajneri i skuadrës, Dalic po përgatit intensivisht skuadrën, me shumicën e grupit që është në dispozicion, përjashtuar këtu mesfushorin e Torinos, Nikola Vlasic.

Ekipi do të niset për në Hamburg të martën në orën 16:00 me autobus, ndërsa Dalić dhe një lojtar tjetër do të dalin para mediave në orën 20:00.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts