Sport

LIVE/ Ndeshja nis “zjarr”, festë e madhe te Holanda, ndëshkohet Anglia

live ndeshja nis zjarr feste e madhe te holanda ndeshkohet anglia
live ndeshja nis zjarr feste e madhe te holanda ndeshkohet anglia

Holanda 1-0 Anglia

Sfida  filloi me ritëm të lartë, “tulipanët” zhbllokuan ndeshjen që në minutën e nëntë, falë një finalizimi perfekt të Xavi Simons.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts