Shqiperia

Mjeti thuajse i shkrumbuar, ja çfarë ka ngelur nga “Volkswagen” i djegur i zyrtares së bashkisë në Vlorë

mjeti thuajse i shkrumbuar ja cfare ka ngelur nga volkswagen i djegur i zyrtares se bashkise ne vlore
mjeti thuajse i shkrumbuar ja cfare ka ngelur nga volkswagen i djegur i zyrtares se bashkise ne vlore

Mjeti që shihni në pamje është makina e funksionares së bashkisë së Vlorës, e cila u shkrumbua nga flakët.

Gazetari Enrik Mehmeti raporton për BalkanWeb se zjarri ka rënë mbrëmë në lagjen “1 Maji”.

Siç shihet nga pamjet, mjeti tip “Volkswagen”, në pronësi të shtetases Anjesa Shiko, thuajse është djegur totalisht.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts