Shqiperia

“Mollë sherri” motra e autorit/ Si ndodhi sherri mes bashkëmoshatarëve në Gjirokastër. Ja si është gjendja e 15-vjeçarit

molle sherri motra e autorit si ndodhi sherri mes bashkemoshatareve ne gjirokaster ja si eshte gjendja e 15 vjecarit
molle sherri motra e autorit si ndodhi sherri mes bashkemoshatareve ne gjirokaster ja si eshte gjendja e 15 vjecarit

Zbardhen detaje nga plagosja e 15-vjeçarit sot në Gjirokastër. I mituri është plagosur në bark, ndërkohë që ka dalë nga reanimacioni.

Shkak i konfliktit ka qenë pretendimi i djalit tjetër se ky i ngacmonte motrën, 13-vjeçaren që ishte dëshmitare e ngjarjes.

Janë të dy nxënës të së njëjtës shkollë, por jo në të njëjtën klasë. Djali nga Tepelena që u plagos, jeton në konvikt në Gjirokastër.

[embedded content]

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts