Sport

Nga një gol për secilën pjesë, Dinamo “përqafon” sërish “Final Four”, bie Erzeni

nga nje gol per secilen pjese dinamo perqafon serish final four bie erzeni
nga nje gol per secilen pjese dinamo perqafon serish final four bie erzeni

Nga një gol për secilën pjesë. Dinamo bën detyrën ndaj Erzenit, duke e mundur me shifrat 2-0. Denisson realizoi i pari në të 20-tën minutë, ndërsa Kaçorri dyfishoi shifrat.

Ekipi i Dritan Mehmetit ngjitet sërish në “Final Four”, teksa renditet në vendin e katërt.  Në krahun tjetër, vështirësohet në maksimum mbijetesa për shijakasit, vetëm vendi i parafundit. Takimi i sotëm, ishte i vlefshëm për javën e 31-të.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts