Shqiperia

Presidenti Begaj në Kosovë, nesër takim kokë më kokë me Vjosa Osmanin, zbardhet axhenda

presidenti begaj ne kosove neser takim koke me koke me vjosa osmanin zbardhet axhenda
presidenti begaj ne kosove neser takim koke me koke me vjosa osmanin zbardhet

Presidenti Bajram Begaj u nis sot në Kosovë me ftesë të homologes së tij Vjosa Osmani.

Kreu i shtetit do të mbajë nesër një fjalim në Forumin Ndërkombëtar për Gratë, Paqe dhe Siguri që zhvillohet në Prishtinë.

Më tej, presidenti Begaj do të zhvillojë një takim kokë më kokë me zonjën Osmani si edhe disa takime bilaterale me personalite te rëndësishme kombëtare e ndërkombëtare

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts