Shqiperia

Revokimi i masës së sigurisë, mbahet sot seanca për Berishën dhe Malltezin

revokimi i mases se sigurise mbahet sot seanca per berishen dhe malltezin
revokimi i mases se sigurise mbahet sot seanca per berishen dhe malltezin

Mbahet sot seanca gjyqësore për revokimin e masës së sigurisë ‘arrest shtëpie’ për ish-kryeministrin Sali Berisha dhe Jamarbër Malltezi.

Gazetarja Klodiana Lala raporton për BalkanWeb se avokatët e Berishës, Genc Gjokutaj dhe Sokol Mëngjesi kanë mbërritur sot në GJKKO.

Berisha dhe Malltezi akuzohen për çështjen e privatizimit të ish-kompleksit Partizani.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts