Sport

Rinovimi i Sylvinhos me Shqipërinë, Sejatllari tregon detaje në “Euro 24”

rinovimi i sylvinhos me shqiperine sejatllari tregon detaje ne euro 24
rinovimi i sylvinhos me shqiperine sejatllari tregon detaje ne euro 24

E ardhmja e trajnerit Sylvinho duket se do të jetë te Shqipëria, edhe pse zyrtarizimi mungon ende. Për këtë temë foli gazetari Kristi Sejatllari, në  “Euro 24” në News 24.

“Palët kanë arritur marrëveshje për të rinovuar kontratën. Flitet që do të ketë një rritje të lehtë ta pagës, rëndësi ka që do të ketë rinovim. Pse kaq vonë ky rinovim? Unë e kam pyetur gjithmonë, nuk kemi marrë asnjë përgjigje, ai nuk është trajner që nxitohet. Ndoshta tekniku ka patur edhe oferta të tjera” – tha ai.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts