Sport

Skriniar: Mezi po e pres duelin me Lukakun, do të jetë e vështirë për t’a markuar

skriniar mezi po e pres duelin me lukakun do te jete e veshtire per ta markuar
skriniar mezi po e pres duelin me lukakun do te jete e veshtire per ta markuar

Skriniar ka luajtur me Lukakun për tr evite tek skuadra e Interit. Pavarësisht se të dy më pas u larguan në destinacione të ndryshme, ata e kanë ruajtur Akoma miqësinë. Në prag të përballjes mes Belgjikës dhe Sllovakisë, ku të dy këta futbollistë do të vihen përballë njëri me tjetrin, ka folu sllovaku.

“Me Lukakun kemi kaluar 3 sezone fantastike tek Inter. E njoh shumë mire belgun, ka shumë potencial fizik dhe ishte shumë e vështirë ta markoje në stërvitje. I kemi shkruar njëri tjetrit disa ditë më pare. Mezi po pres të luajë kundër tij”, përfundoi Skriniar.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts