Lifestyle

Sookie Waterhouse zbuloi në Coachella gjininë e fëmijës së saj me Robert Pattinson

sookie waterhouse zbuloi ne coachella gjinine e femijes se saj me robert pattinson

Sookie Waterhouse doli në skenë në Festivalin e Muzikës dhe Arteve Coachella dhe zbuloi, për herë të parë, gjininë e foshnjës që lindi së fundmi me Robert Pattinson.

32-vjeçarja u shfaq me një pallto të bardhë me pupla gjatë shfaqjes së saj dhe këndoi një kopertinë të hitit të Oasis ‘Don’t Look Back In Anger’.

Waterhouse më pas foli për mëmësinë e saj të fundit, pasi tha se kohët e fundit ka përjetuar “ndryshime të mëdha në jetën e saj” duke zbuluar se kishte një vajzë.

“Kanë ndodhur disa ngjarje mjaft të mëdha. I dua femrat e mrekullueshme dhe kam qenë shumë me fat që kam zonjën time të vogël të mrekullueshme dhe kam takuar dashurinë e jetës sime”, tha ajo.

Menjëherë pas lindjes së vajzës së saj me aktorin, Sookie Waterhouse ka postuar foton e parë të foshnjës së porsalindur.

  • foto galeri

Këngëtarja dhe aktorja 32-vjeçare u ka ofruar fansave të saj një imazh të parë të fëmijës së saj në llogarinë e saj në Instagram.

“ Mirë se erdhe engjëll i botës ”, ka shkruar ajo foton, e cila e tregon atë duke mbajtur fëmijën në krahë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts