Shqiperia

Sot 7 Marsi, Rama uron mësuesit dhe nxjerr videon e veçantë

sot 7 marsi rama uron mesuesit dhe nxjerr videon e vecante
sot 7 marsi rama uron mesuesit dhe nxjerr videon e vecante

Kryeministri Edi Rama ka uruar sot mësuesit për festën e 7 Marsit.

Përmes një mesazhi në ‘Facebook’, Rama ka postuar një video ku shfaqen nxënësit e shkollave të Tiranës dhe kori i Liceut Artistik duke kënduar.

“MIRËMËNGJES 😊
dhe duke ju uruar Gëzuar 7 Marsin me “Himnin e Mësuesit”, kënduar nga nxënësit e shkollave të Tiranës dhe kori i Liceut Artistik, me mirënjohjen më të thellë dhe respekt për mësuesit e çdo krahine të Shqipërisë, të trojeve ku flitet shqip dhe diasporë, ju uroj një ditë të mbarë🙏”, shkruan Rama.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts