Lifestyle

“Thonë që tezja vjen era nënë, por ndoshta kush e ka thënë këtë s’e ka provuar dashurinë e hallës”, Einxhel flet për motrën e Dagz me fjalët më të bukura

thone qe tezja vjen era nene por ndoshta kush e ka thene kete se ka provuar dashurine e halles einxhel flet per motren e dagz me fjalet me te bukura

Motra e DJ Dagz feston ditëlindjen dhe një nga urimet më të veçanta që mund të ketë marrë mendojmë se padyshim është ai i Einxhel Shkirës.

Einxhel e ka uruar atë me fjalët më të bukura që kemi dëgjuar nga dikush për kunatën.

“Thonë që tezja vjen era nënë, por ndoshta kush e ka thënë këtë s’e ka provuar dashurinë e hallës. Ti je halla & tezja që çdo njeri do të donte të kishte dhe ne ndihemi me fat që je e jona.

Shkira
Shkira

Asnjë fjalë s’e përshkruan dot dashurinë që kemi për ty dhe s’të falënderojmë dot kurrë mjaftueshëm për gjithçka bën për ne. Qofsh përjetë e qeshur, siç je kur luan me Trev dhe rrofsh për të qeshur me stërnipërit e tu”, -ka shkruar Einxhel shoqëruar me një foto të kunatës me Trev.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts