Lifestyle

“Thuaj emrin e ish të dashurës ose puth Meritonin”, Romeo ndihet në siklet, por e tregon: U ndamë sepse…

thuaj emrin e ish te dashures ose puth meritonin romeo ndihet ne siklet por e tregon u ndame sepse
thuaj emrin e ish te dashures ose puth meritonin romeo ndihet ne siklet por e tregon u ndame sepse

Mbrëmjen e djeshme banorët e BBV3 kanë luajtur një lojë me pyetje dhe dënime, e cila ka shkaktuar situata komike, por që i ka shërbyer për të njohur më mirë njëri-tjetrin.

Ledjona i ka drejtuar një pyetje Romoes në lidhje me ish- të dashurën e fundit.

Ledjona: Emrin e ish-të dashurës së fundi dhe arsyen pse jeni ndarë, ose puthe Meritonin në buzë.

Romeo: Ex-i i fundit dihet kush është, njihet mediatikisht. Aleksia dhe ndarja është mospërputhja e karaktereve.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts