Lifestyle

Titulli “Mjeshtri i Madh”, “mollë” sherri mes Eglës dhe Julit

titulli mjeshtri i madh molle sherri mes egles dhe julit
titulli mjeshtri i madh molle sherri mes egles dhe julit

Egla dhe Juli kanë debatuar ashpër për titullin “Mjeshtri i Madh” që ky i fundit ka marrë.

Situata ka agravuar në tone të ashpra dhe ofendime ndaj njëri-tjetrit. Presidenti i ndjerë i Shqipërisë, Bujar Nishani e ka vlerësuar aktorin Julian Deda me titullin “Mjeshtri i Madh”, kjo që është konsideruar “mollë” sherri mes dy artistëve.

Egla: Është një nga debatet më përgerë që ka ndodhur brenda kësaj shpie, nga ana tjetër më vjen mirë që është përmendur. Nuk do të kisha pasur kohë të pyesja thashethemexhinjtë e pedonales. Ai më ka thënë ke ardhur në audicion dhe unë të kam përzënë, e kam refuzuar…

Ledion Liço: Ti po thua që nëse presidenti i republikës së vendit, i ndjerë zoti Nishani e firmos do të thotë është dakord.

Egla: As që më bëhet vonë fare për çmimin…

Ledion Li֛ço: Në momentin që presidenti i republikës vendos t’ia japë titullin mjeshtri i madh, do të thotë që e ka vlerësuar.

Egla: Duke më vënë në të ngushta më tha që këtë informacion ma tha Julia. Kush teatër më paska përzënë, ma shpjegoni pak. Unë nuk ju kamë mare vendet e punës, më përmendni karrierën.

Juli: A mund ta çoj deri në fund?!

Egla: Ti nuk ke pikë turpi! Artistin e bën njeriu, ti je një njeri i vogël ta dish.

Juli: Unë jam krenar për karrierën time.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts