Shqiperia

Ushtroi dhunë ndaj bashkëjetueses, arratiset 35-vjeçari/ Policia e shpall në kërkim

ushtroi dhune ndaj bashkejetueses arratiset 35 vjecari policia e shpall ne kerkim
ushtroi dhune ndaj bashkejetueses arratiset 35 vjecari policia e shpall ne kerkim

Një 35-vjeçar është shpallur në kërkim nga policia.

Sipas komunikatës, dyshohet se D.SH., ka ushtruar dhunë ndaj bashkëjetueses së tij e më tej është arratisur.

Pasi e identifikoi, policia e ka shpallur në kërkim 35-vjeçarin.

Njoftimi i policisë:

Gjithashtu, u shpall në kërkim shtetasi D. Sh., 35 vjeç, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj bashkëjetueses së tij.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts