Bota Sport

VIDEO/ E kapën pranë stolit të Shqipërisë, shikoni momentin kur tifozi i vogël kuqezi futet në fushë dhe dhuron… “show”

video e kapen prane stolit te shqiperise shikoni momentin kur tifozi i vogel kuqezi futet ne fushe dhe dhuron show

Ashtu si ndaj Italisë, një tjetër tifoz shqiptar u fut në fushë, kësaj radhe në sfidën me Spanjën. 

tifozi shqiptar

Në minutat e fundit të takimit, tifozi i vogël, i veshur kuqezi, i cili mbante në kokë një qeleshe, arriti t’i shpëtonte sigurimit dhe u fut në fushën e lojës, duke dhuruar “show” për disa momente.  

Tifozi u kap nga forcat e sigurisë pranë stolit të Shqipërisë, teksa u shoqërua më pas jashtë rrethimit të brendshëm. Për më tepër shikoni pamjet:  

VIDEO KËTU

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.co

Similar Posts