Sport

VIDEO/ Goli i 10-të në La Liga, Uzuni realizon me Granadën

video goli i 10 te ne la liga uzuni realizon me granaden
video goli i 10 te ne la liga uzuni realizon me granaden

Myrto Uzuni protagonist. Sulmuesi shqiptar ia doli të realizojë gol në ndeshjen mes Granadës dhe Alaves, takim ky i vlefshëm për La Liga.

Uzuni u tregua i saktë nga pika e bardhë e penalltisë, në minutën e nëntë. Për Uzunin ky është goli i 10-të në La Liga, pas 30 ndeshjesh kampionat. Granada renditet në vendin e 19-të dhe synon mbijetesën.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts