VIDEO/ Goli i tretë në kampionat, Uerdi Mara i shënon skuadrës që eliminoi… Tiranën

video goli i trete ne kampionat uerdi mara i shenon skuadres qe eliminoi tiranen

Uerdi Mara po kalon një moment mjaft të mirë në elitën e futbollit gjerogjian me fanellën e Dinamo Batumit, teksa ditën e sotme gjeti golin e tretë në kampionat, në duelin ndaj Torpedo Kutaisit, skuadra që këtë sezon eliminoi Tiranën nga arena Europiane.

bandicam 2024-09-01 20-13-04-066

Ishte minuta e katërt kur futbollisti maliqar, Mara, arriti të gjente rrugën e rrjetës, duke i dhënë avantazhin Dinamo Batumit, në këtë duel mjaft të rëndësishëm. Pjesa e parë u mbyll me rezultatin 1-0, falë golit të Marës.

GOLI I MARËS: VIDEO