Sport

VIDEO/ “Magji” e Zhegrovës, gol unik i lojtarit shqiptar në Conference League

video magji e zhegroves gol unik i lojtarit shqiptar ne conference league
video magji e zhegroves gol unik i lojtarit shqiptar ne conference league

Edon Zhegrova fantastik. Sulmuesi shqiptar ia ka dalë të realizojë gol të mrekullueshëm në Conference League, në ndeshjen e Lille ndaj Sturm Graz, të mbajtur në Austri.

Zhegrova po bën një sezon të mirë te skuadra franceze, teksa ka dhënë një kontribut të çmuar për skuadrën, sa herë i është dhënë mundësia. Për të ky është sezoni i 3-të te Lille, pasi më herët është aktivizuar te Genbk dhe Basel.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts