Shqiperia

VIDEOLAJM/ Tentuan të humbnin gjurmët, dalin pamjet nga vendi ku autorët dogjën makinat që u përdorën në atentatin ndaj Ardjan Gjeloshi

videolajm tentuan te humbnin gjurmet dalin pamjet nga vendi ku autoret dogjen makinat qe u perdoren ne atentatin ndaj ardjan gjeloshi
videolajm tentuan te humbnin gjurmet dalin pamjet nga vendi ku autoret dogjen makinat qe u perdoren ne atentatin ndaj ardjan gjeloshi

Pamjet që shihni tregojnë vendin ku u dogjën dy automjetet që përdorën autorët e atentatit ndaj biznesmenit Ardjan Gjeloshi.

Gazetarja Klodiana Lala raportoi se pjesëmarrës në atentat kanë qenë të paktën 4 persona që lëviznin me një automjet Range Rover dhe një Golf.

Atentatorët kanë pritur ardhjen e Ardjan Gjeloshaj për ta goditur, pasi ai lëvizte me automjet të blinduar, çka nuk lejonte eliminimin ndërsa ishte duke lëvizur me automjet.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts