Shqiperia

15-vjeçari përfundon në spitalin e Gjirokastrës me plagë në bark, mister shkaqet

15 vjecari perfundon ne spitalin e gjirokastres me plage ne bark mister shkaqet
15 vjecari perfundon ne spitalin e gjirokastres me plage ne bark mister shkaqet

Një 15-vjeçar nga Tepelena ka përfunduar i plagosur në urgjencën e spitalit e Gjirokastrës. Policia ndonëse nuk e konfirmon ngjarjen, burime nga spitali pohojnë se i mituri kishte plagë në bark.

Gazetarja Brikena Metaj raporton për BalkanWeb se ka ndodhur mëngjesin e sotëm jashtë shkollës së mesme Industriale në Gjirokastër, te stacioni i autobusëve.

Kanë qenë dy të mitur ata që janë përfshirë në sherr, ndërsa njëri prej tyre ka përfunduar i plagosur. Deri më tani shkaqet ende nuk dihen.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts