Shqiperia

Festa e gruas, Rama nxjerr videon e veçantë, shfaqet duke u dhuruar lule

festa e gruas rama nxjerr videon e vecante shfaqet duke u dhuruar lule
festa e gruas rama nxjerr videon e vecante shfaqet duke u dhuruar lule

Kryeministri Edi Rama me rastin e festës së 8 Marsit, ka uruar gratë dhe nënat shqiptare. Kreu i qeverisë ka ndarë një video të veçantë, ku shfaqet duke u dhuruar disa grave lule.

“MIRËMËNGJES 😊
dhe me ditën e 8 Marsit që të kujton se nuk ka lule që ua merr nurin, grave të sakrificës, dhembshurisë e dashurisë, ju uroj një ditë të mbarë🙏”, shkruan Rama.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts