Lifestyle

8 Marsi/ Meritoni: I kërkoj falje nënës sime…

8 marsi meritoni i kerkoj falje nenes sime
8 marsi meritoni i kerkoj falje nenes sime

TIRANE

Mbrëmjen e djeshme të gjithë banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, kanë vendosur të mblidhen në oborr dhe të bëjnë dedikimet për femrat për të rëndësishme të jetës së tyre, me rastin e Ditës Ndërkomëbtare të Gruas.

Një ndër personazhet që ka zgjedhur t’i kërkojë falje nënës së tij është Meritoni, i cili është shprehur se ka patur një adoleshencë problematike dhe e ka mërzitur.

“Unë jam falenderues për nënën time. Meqë është dita e gruas, do doja të përçoja një mesazh për gratë, që t’i duam dhe t’i respektojmë”.

“Ndihem shumë i emocionuar. Duhet që çdo ditë të përmirësohemi, sidomos unë për nënën time, që u rrita si një djalë problematik në adoleshencë, apo ndonjë lajm që e ka parë që është bërë merak apo për shkollimin. Kështu që në radhë të parë, do i kërkoj faljë mamit tim publikisht për çdo ndjenjë të keqe që ia kam dhënë dhe për çdo emocion jo të bukur, dosha edhe nga lajmet që është shqetësuar për mua”.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts