Shqiperia

Makina përplas punonjësen e pastrimit të bashkisë në Delvinë, humb jetën 58-vjeçarja

makina perplas punonjesen e pastrimit te bashkise ne delvine humb jeten 58 vjecarja
makina perplas punonjesen e pastrimit te bashkise ne delvine humb jeten 58 vjecarja

Një aksident është regjistruar në Delvinë. Një automjet ka aksidentuar punonjësen e pastrim-gjelbërimit në bashki. Ngjarja ka ndodhur sot në orët e para. Shkendije Halili, 58 vjeç është transportuar ne gjendje të rëndë në urgjencën e Sarandës, por ndërroi jetë në spital.

Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetarja Shpresa Dine.

Burime bëjnë me dije se 58-vjeçarja është goditur nga makina sapo ka dalë nga banesa e saj. Policia ka nisur hetimet.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts