Shqiperia

8 Marsi/ “Pa gra të forta, nuk ka Shqipëri të fortë!”, Lulzim Basha: Jeni burimi frymëzimi, dashurie dhe force

8 marsi pa gra te forta nuk ka shqiperi te forte lulzim basha jeni burimi frymezimi dashurie dhe force
8 marsi pa gra te forta nuk ka shqiperi te forte lulzim basha jeni burimi frymezimi dashurie dhe force

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka ndarë sot urimin e tij për 8 Marsin.

Në një postim në Facebook ai ka shkruar se nuk ka një Shqipëri të fortë pa gra të forta.

Basha u shpreh se një grua e fortë, e pavarur dhe e lumtur është garancia për një familje dhe shoqëri të shëndetshme.

Postimi:

Pa gra të forta, nuk ka Shqipëri të fortë!
Mirënjohje për gratë, për nënat dhe motrat, falë sakrificës së të cilave jeta njerëzore bëhet më e bukur.
Kontributi më i madh për gratë dhe vajzat është t’u japim mundësi të shpalosin potencialin e tyre.
Një grua e fortë, e pavarur dhe e lumtur është garancia për një familje dhe shoqëri të shëndetshme.
Të dashura zonja, kurrë mos e harroni fuqinë dhe vlerën tuaj. Ju jeni burimi i frymëzimit, dashurisë dhe forcës në shoqëri.
Gëzuar 8 Marsin!

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts