Bota

Aksident i rëndë në aksin Laç-Fushë Mamurras! Mjeti del nga rruga dhe përplaset me trafikndarësen, humb jetën shoferi

aksident i rende ne aksin lac fushe mamurras mjeti del nga rruga dhe perplaset me trafikndaresen humb jeten shoferi

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Laç-Fushë Mamurras rreth orës 02:00. 

ambulance

Dyshohet se drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin e makinës, ka dalë nga rruga dhe është përplasur me barrierën ndarëse të aksit.

Për pasojë ka gjetur vdekjen e menjëhershme drejtuesi i automjetit, 43 vjeçari me iniciale K.M., banues në Bushnesh, Krujë.

“Rreth orës 02:00, në aksin rrugor Laç-Fushë Mamurras, automjeti me drejtues shtetasin K. M., dyshohet se për shkak të humbjes së kontrollit mbi drejtimin e automjetit nga drejtuesi, ka dalë nga rruga dhe është përplasur me barrierën ndarëse të rrugës.

Si pasojë e përplasjes, ka gjetur vdekjen e menjëhershme drejtuesi i automjetit, shtetasi K.M., 43 vjeç, bunues në Bushnesh, Krujë. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave dhe shkakut të aksidentit”, sqaron policia.

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.co

Similar Posts