Shqiperia

Aksident i rëndë në Peqin/ Makina i ndërpret rrugën autokolonës me rreth 20 motoristë, njëri prej tyre përfundon poshtë automjetit. Detaje

aksident i rende ne peqin makina i nderpret rrugen autokolones me rreth 20 motoriste njeri prej tyre perfundon poshte automjetit detaje
aksident i rende ne peqin makina i nderpret rrugen autokolones me rreth 20 motoriste njeri prej tyre perfundon poshte automjetit detaje

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në aksin rrugor Pajovë-Peqin.

Gazetari Fatmir Popja raporton për BalkanWeb se në automjet i ka ndërprerë rrugën një autokolone me 20 motoristë nga kryeqyteti.

Si pasojë e aksidentit ka mbetur i lënduar një 33-vjeçar nga Tirana, i cili ka përfunduar poshtë automjetit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts