Shqiperia

Aksident i trefishtë në Shëngjin, përfundojnë në spital dy persona

aksident i trefishte ne shengjin perfundojne ne spital dy persona
aksident i trefishte ne shengjin perfundojne ne spital dy persona

Një aksident ka ndodhur në Shëngjin, ku tre automjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetari Elidon Ndreka.

Si pasojë e përplasjes janë lënduar dy persona. të cilët janë dërguar në spital ku po marrin ndihmën e nevojshme mjekësore.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts