Shqiperia

Aksident në aksin Berat-Lushnje, “Benz”-i i pret rrugën fugonit, një i lënduar

aksident ne aksin berat lushnje benz i i pret rrugen fugonit nje i lenduar
aksident ne aksin berat lushnje benz i i pret rrugen fugonit nje i lenduar

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin Berat-Lushnje.

Një automjet i tipit “Benz” i ka ndërprerë rrugën një fugoni, ndërsa si pasojë e përplasjes ka mbetur i lënduar shoferi i “Benzit”.

Policia në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave të aksidentit

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts