Shqiperia

Aksident në Fier, makina përplas biçikletën dhe largohet nga vendngjarja, plagoset një person

aksident ne fier makina perplas bicikleten dhe largohet nga vendngjarja plagoset nje person
aksident ne fier makina perplas bicikleten dhe largohet nga vendngjarja plagoset nje person

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në lagjen “ Sheq i Madh” të Fierit.

Raportohet se një person i cili po udhëtonte me biçikletë është goditur nga një makinë dhe për pasojë është plagosur.

Drejtuesi i automjetit është larguar menjëherë nga vendngjarja, ndërsa i plagosuri është dërguar në spitalin rajonal të Fierit ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Policia dhe grupi hetimor kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti dhe kapjen e autorit.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts