Shqiperia

Aksident në Shkodër/ Humb drejtimin e motorit dhe del nga rruga, përfundojnë në spital drejtuesi dhe djali i tij i mitur

aksident ne shkoder humb drejtimin e motorit dhe del nga rruga perfundojne ne spital drejtuesi dhe djali i tij i mitur
aksident ne shkoder humb drejtimin e motorit dhe del nga rruga perfundojne ne spital drejtuesi dhe djali i tij i mitur

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 14:00, në aksin rrugor “Shkodër-Shirokë”, motomjeti që drejtohej nga shtetasi N. K., 38 vjeç, ka dalë nga rruga. Si pasojë janë dëmtuar shtetasi N. K. dhe djali i tij, 14 – vjeçar, që udhëtonte në këtë motomjet, të cilët janë dërguar për mjekim në spitalin rajonal të Shkodrës.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave dhe shkakut të aksidentit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts