Sport

Ten Hag: Bëmë gabime ndaj Bournemouth, United u përmirësua në pjesën e dytë por vonë

ten hag beme gabime ndaj bournemouth united u permiresua ne pjesen e dyte por vone
ten hag beme gabime ndaj bournemouth united u permiresua ne pjesen e dyte por vone

Manchester United zhgënjeu në Premier League, me atë barazim 2-2  ndaj Bournemouth. Trajneri i “Djajve të kuq”, Ten Hag doli në konferencë pas ndeshjes.

“Ne kemi një ekip me karakter. Sigurisht, ne duam të fitojmë, por ne e humbëm topin tre herë në zona ku nuk duhej ta kishim humbur. Nuk ishim gjithmonë të organizuar mirë, sidomos në anën e djathtë kishte boshllëqe dhe situata ku mund të kishim përfituar.

Pjesa e dytë ishte më e mirë. Morëm më shumë përgjegjësi. Në pjesën e dytë ishin dy gjëra që u thashë djemve të bënin, të qëndronin në pozicion dhe të mos bënin gabime dhe pastaj të bënim punën ton në mbrojtje,”- Tha Ten Hag.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts