Shqiperia

Aksidenti me katër viktima në Tepelenë, si paraqitet gjendja e tre të plagosurve

aksidenti me kater viktima ne tepelene si paraqitet gjendja e tre te plagosurve
aksidenti me kater viktima ne tepelene si paraqitet gjendja e tre te plagosurve

Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me aksidentin e rëndë të ndodhur mbrëmjen e djeshme në Tepelenë ku humbën jetën katër persona.

Gazetarja Briken Metaj Raporton se shkak i aksidentit duhet se ka qenë shpejtësia e lartë e mjetit “Benz”, drejtuesi së cilës ka humbur edhe jetën.

Rruga ku ka ndodhur aksidenti ka qenë në kushtet e duhura teknike, megjithatë mendohet të ketë ndikuar edhe lagështia në rrugë.
Ndërkohë.

Automjeti i dëmtuar më rëndë ka qenë Toyota Yaris, në të cilin ishin pesë persona.

Tre të plagosurit nga kjo makinë ndodhen në gjendje të rëndë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Similar Posts